Valgkomiteen ønsker tips til kandidater

2. februar 2024

Kunne du tenke deg et verv i Tromsø Hundeklubbs hovedstyre, eller kjenner du noen som kan tenke seg å bidra?  21.mars er det årsmøte i Tromsø Hundeklubb. Da skal det blant annet foretas en rekke valg til ulike verv.

Om du har lyst til å «avtjene verneplikten» i form av et styreverv, eller om du ønsker å spille inn forslag på kandidater bør du ta kontakt med valgkomiteen så snart som mulig. Valgkomiteens medlemmer er Siri Løvlund, tlf 92015843, Gøril Johansen, tlf 99711083, Janne Kari Johansen tlf 48228548 og Lars Kristoffersen tlf 99250195.

Valgkomiteen kan svare på hva de ulike vervene innebærer. Valgkomiteen kjenner imidlertid ikke alle av klubbens over 700 medlemmer, så vi tar imot alle forslag med stor takknemlighet. Styrearbeid er både lærerikt, sosialt og trivelig. OG – klubben er helt avhengig av et velfungerende styre – så meld dere eller kom med tips!!