Storutstilling 14. og 15. juni

16. mai 2014

grillgjengen

 

Tromsø hundeklubb’s og NKK’s utstilling 14. og 15. juni

Utstillingen er et stort arrangement og den viktigste inntektskilden for klubben.  Fuglehundgruppa har ansvaret for servering i kafe og grill.  Det er også behov for dugnadsinnsats i forbindelse med transport og tilrigging fredag den 13. juni og ikke minst rydding og transport søndag ettermiddag.  Styret i Fuglehundgruppa vil de nærmeste to-tre ukene kontakte medlemmene med spørsmål om hva de kan bidra med på utstillingen. Styret oppfordrer til å delta på dugnaden – det er alltid sosialt og moro å arbeide i lag, og svært viktig for at vi skal kunne benytte klubbens anlegg kostnadsfritt gjennom året!  Sett av den helga til trivelig fellesskap i Fuglehundgruppa og muligheter til å treffe andre hundefolk fra fjern og nær!!