Invitasjon til medlemsmøte.

6. februar 2017

Styret i BHG ønsker å invitere alle medlemmer til et medlemsmøte.

Klubbens lokaler 22/2 kl 1900.

 

På møtet håper vi i styret på deres konstruktive og positive innspill til følgende:

Har du konkrete forslag til hvordan vi kan øke rekrutteringen til alle BHG sine grener, samt beholde de medlemmene som er innom på kurs og trening? Hvordan får vi optimalisert treningsopplevelsen og den enkeltes/grenenes utvikling her hos oss?

Siden vi er en klubb basert på frivillighet må det legges ned en del dugnad, hva skal til for at du skal være motivert til å bidra?

Vi har fått mange nye, private konkurrenter i byen, noe som både er en berikelse for miljøene, men som stjeler potensielle «kunder» fra klubben. Hva synes du vi kan gjøre for å styrke THK BHG sin posisjon i Tromsø og sikre at vi blir det beste alternativet for å lære med og om hund?

Vi i styret gleder seg til å høre fra deg og komme sammen på tvers av grener for å diskutere viktige saker som angår oss! Velkommen til en hyggelig kveld 

Vi kjøper inn mat, så fint om du kan melde deg på ved å kommentere på Facebook-innlegget eller sende en mail til bhgleder@tromso-hundeklubb.no

Hilsen styret i BHG.